Bartın Belediyesini Ziyaret Ettik

11 Ocak 2015 Tarihinde gerçekleşen kongremizde göreve başlayan Yönetim ve Disiplin Kurulu Üyelerimiz Başkanımız Tuncay Maden başkanlığında Belediye Başkanımız Sayın Cemal Akın'ı ziyaret etti

mock 29 OCAK 2015 BARTIN BELEDİYESİ ZİYARETİ

11 Ocak 2015 Tarihinde gerçekleşen kongremizde göreve başlayan Yönetim ve Disiplin Kurulu Üyelerimiz Başkanımız Tuncay Maden başkanlığında Belediye Başkanımız Sayın Cemal Akın'ı ziyaret etti.

Samimi bir havada gerçekleşen ziyarette Bartın ve Ülkemiz ile ilgili konularda görüş alışverişinde bulunuldu.

Belediye Başkanı Sayın Cemal Akın, Başkanımız Tuncay Maden ve Yönetim Kurulu üyelerine görevlerinde başarılar ve kolaylıklar diledi.

Akın yaptığı konuşmada, “MHP Teşkilatının geçtiğimiz günlerde gerçekleşen kongresinin memleketimiz için hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Siyaset halka hizmet için araçtır. Siyasi partiler ise halkın menfaatleri doğrultusunda politikalar belirleyip bunların hayata geçmesi için çabalayan kuruluşlardır. Belediye olarak kentimizde toplum yararına faaliyet gösteren tüm kuruluşlar ve sivil toplum örgütlerine olduğu gibi teşkilatınıza da belediyemizi ilgilendiren konular ve imkânlar ölçüsünde gerekli desteği vermeye hazır olduğumuzu bilmenizi istiyor çalışmalarınızda başarı ve kolaylıklar diliyorum” dedi.

" Ya Yolsuzluk, Ya MHP " - Milliyetçi Hareket Partisi