DEĞERLİ BASIN MESUPLARI

Hepinize hoş geldiniz diyor saygı ve selamlarımı sunuyorum.

mock 29 OCAK 2015 BARTIN BELEDİYESİ ZİYARETİ

Bildiğiniz gibi 11ocak 2015 Pazar günü 11. Olağan Kongremizi Bartın Belediyesi Sosyal Tesislerinde yoğun bir katılım ile icra ettik.

Kongremize; MHP Disiplin kurulu Başkanı Sayın Adnan Fatih ÖZDEMİR, MHP Zonguldak İl Başkanı Sayın Hamdi AYAN, Bartın Belediye Başkanı sayın Cemal AKIN, bir önceki il başkanımız Sezai BİLGİN ,Kumluca Belediye Başkanımız Sayın İsmail CAN ile il ve ilçe teşkilatlarımız mensupları ,il ve Belde Başkanlarımız ,delegelerimiz ,il Genel Meclisi üyelerimiz,Belediye Meclis üyelerimiz, partililerimiz,muhtarlarımız,Sivil Toplum Örgütü Temsilcileri ve vatandaşlarımız büyük ilgi göstererek katıldılar.

İl teşkilatı olarak bu büyük ilgi, sevgi ve güvene layık olmak için elimizden gelen tüm çalışmaları yapmayı kendimize bir görev addediyoruz.

Biz yeni göreve gelen İl Teşkilatlarımızın en büyük görevi; önceden belirlemiş olduğumuz hedeflerimizi yakalamak ve gerçekleştirmek ,başarımızın itici gücü ve çıkış noktası olacaktır.

11. Olağan kongremiz sonunda

YÖNETİM KURULU

İL BAŞKANI : Tuncay MADEN

Ercüment ÖZÇELİK
Orhan ÖLÇEK
Burhan PİŞKİN
Hüseyin ÇALIKOĞLU
Emrah TAŞDEMİR
Murat KAYA
Aykut Oktay ULU
İbrahim ATAMAN
Şenel TABAKOĞLU
Mesut UĞUR
İlker ŞAHİN
Yılmaz GEMİCİ
Orhan DAL
Secaattin AYKAN
Mert DEMİROK
Tayfun BAĞDAT
Hasan TAŞÇI
Ali USTA
Ertuğrul BAYAR
Umut KILIÇ

Galip GARAŞ
Ömer BACAKSIZ
Şevket AYDIROĞLU
Turgut MAKARACI
Perihan ÜRE
Emine YOĞURTÇU
Fatma ESER
İdris SAGAY
Hasan AYHAN
Ramiz AKSOY
Aziz SEYHAN
Harun AYDOĞAN
Mevlüt AKÇAY
İbrahim AYDIN
Mehmet Ferit ÇEKİÇİ
Mustafa BALC
Salim ÖNAL
Hüseyin KAPLAN
Basri KAPLAN
Kemal AKDOĞAN

DİSİPLİN KURULU

Namık Kemal KAYA
Yılmaz ŞAHİNTÜRK
Ahmet BAYAR
Sami Kutlu KARAKAŞ
Necdet KALAFAT
Behçet BARUT
Hasan YAVUZ

Bilal ŞAP
Doğan ÇALIKOĞLU
Selçuk ERDEM
Veli KARAN
İsmail UĞUR
Bayram Ali CANER
Ertan DURHAN


Görev dağılımı yapılarak :
Teşkilattan Sorumlu Başkan vekili: Ercüment ÖZÇELİK
Teşkilattan Sorumlu Başkanvekili: Orhan ÖLÇEK
Teşkilattan Sorumlu Başkan Yardımcısı: Burhan PİŞKİN
Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan :Hüseyin ÇALIKOĞLU
Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Turgut MAKARACI
Sekreter:Murat KAYA
Mali İşlerden Sorumlu Başkan : İbrahim ATAMAN
Mali İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı: Şenel TABAKOĞLU
Seçim İşlerinden Sorumlu Başkan:Aykut Oktay ULU
Seçim İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı:Orhan Dal
Medya ve Halk la İlişkilerden Sorumlu Başkan: Secaattin AYKAN
Medya ve Halk İlişkilerden Sorumlu Başkan Yardımcısı:Tayfun BAĞDAT
Hukuk İşlerinden Sorumlu Başkan :Emrah TAŞDEMİR
Hukuk İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı:Mert DEMİROK
İdari ve Teknik İşlerden Sorumlu Başkan:Hasan TAŞÇI
İdari ve Teknik İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı:Ertuğrul Bayar
Araştırma ve streteji Geliştirmeden Sorumlu Başkan: Yılmaz GEMİCİ
Araştırma ve streteji Geliştirmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı:Ali USTA
Araştırma ve streteji Gelişmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı: Umut KILIÇ
Meslek ve Sivil Toplum Kuruluşlarından Sorumlu Başkan:Mesut UĞUR
Meslek ve Sivil Toplum Kuruluşlarından Sorumlu Başkan Yardımcısı : Galip KARAŞ
Parti İçi Eğitimden Sorumlu Başkan:İlker ŞAHİN
Parti içi Eğitimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı: Harun AYDOĞAN

DİSİPLİN KURULU:

Başkan: Namık Kemal KAYA
Başkan Yardımcısı: Yılmaz ŞAHİNTÜRK
Başkan Yardımcısı: Ahmet BAYAR
Olarak tespit edilmiştir.

Yönetim ve Denetim Kurullarımıza Seçilen arkadaşlarımız %40 Üniversite,%30 Lise ,%30 İlköğretim Okulu mezunu olup İlimiz ve ülkemiz sorunlarına vakıf, çalışkan, üreten ve her kesimi temsil eden arkadaşlarımızdır.
İnşallah göreve başlayan Yönetim Kurulumuz Bartın tarihinde ilk Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekillerimizi çıkarak, Bartınımız için hizmet aşkıyla çalışacaklardır.

Saygı Değer Basın Mensupları ;

7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan Milletvekilli Genel Seçimleri İlimiz ve ülkemiz açısından çok önemli bir seçim olacaktır. Paris ‘de İsrail ile kol kola yürüyen, Oslu yu Kutsayan,Ankara ‘da PKK’ ya göz kırpan,İmralı da ki caniye göz kulak olan ,ihaneti besleyip palaslandıran bu seçimde boylarının ölçülerini alacaklardır.7 Haziran seçimleri dirilen milli ruh kesin bir galibiyete ulaşacak,’’BİR MİLLET UYANACAK TÜRKİYE VE BARTINIMIZIN KALBİ MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİNDE ATACAKTIR .’’
Bartınımız ekonomik açıdan bir çıkmazdadır. Şehrimizde yetişen gençlerimizin bir çoğu iş bulamayarak dışarıya büyük bir göç başlamış, köylerimiz boşalmıştır .Gençlerimize iş sahaları açıp bir an evvel göçü tersine döndürmek zorundayız.

- Turizm konusunda bir cennet olan şehrimize(Turizm Bölgesi) haline getirmek hedefimizdir. İlimize derhal yıldızlı oteller kazandırıp kışın da kongre turizm il desteklenmelidir.

-Ekolojik-Tarım ve turizmde cazibe merkezi bir Bartın ,

-Doğal kaynaklarımızı kalkınmamız yolunda üretken bir Bartın

-Liman ve karayollarının demiryolları ile desteklendiği, 2. çevre yolunun yapıldığı bir Bartın

Kısaca Turizm , Enerji,Sanayi,Ulaştırma konusunda sorunlarını halletmiş bir Bartın hedefimizdir.Ancak bunları yaparken de çevreye saygılı,ilimizin sosyo-ekonomik gelişmişlik düzeyini yükselterek yaşam kalitesini artırmak hedefimizdir.
Şehrimizde eğitim allak bullak edilmiş,Kurum İdarecilerinin görevlerine haksız yere son verilmiş,göreve iade ile alınan mahkeme kararlarına uyurmamıştır .İsteğimiz haksız yere görevden alınan idarecilerin başka mağduriyetlere sebep olmadan derhal mahkeme kararları doğrultusunda görevlerine iade edilmesidir. Hepimizin hukukun üstünlüğü prensebine uymamız gerekmektedir. Hukuk herkese lazımdır.
Sağlık ile ilgili şehrimizde sorunlar yaşanmaktadır. Muayenelerde yığılmalar hat safhadadır.İlaçların ücretsiz temininde sorunlar yaşanmakta adeta sağlık tamamen paralı hale gelmiş durumdadır.
Çevre sağlığı ve Temizliği konusunda Uluslar arası Antlaşmalar çerçevesinde hareket edilmesi yanındayız.Yapılacak ya da yapılan tesisler çevreye zarar vermeden çalıştırılması taraftarıyız.
Şehrimizde ikamet eden üniversite öğrencilerinin uygun fiyatlarla barındırılması, okul dışı yaşamlarında da yeni,kaliteli yaşam alanları yaratılması konusunda projeler üretmekteyiz.
Ekonomi de söylenen ile yaşananlar arasında uçurum vardır . Ücretlilere ve emeklilere yapılan zam oranı günlük bir simit parasına dek gelmektedir .Esnaf kan ağlamakta,ücretliler ay sonunu getirememektedir.
Bartınımız yüzyıl önce tavukçulukta lider iken hayvansal ürünlerden süt, yoğurt, peynir gibi gıda üretiminde söz sahibi iken bugün köylümüze yeterli destek verilmediğinden bu konuda istenilen seviyeye gelinememiştir.
Hedefimiz tarım arazilerinin yeniden köy köy arazi toprak analizleri yeniden yapılarak köylümüzün topraktan geçinebilir hale gelmesi ,köyden kent e göçün durdurulması için her türlü proje değerlendirilecektir.

Sayın Basın Mensupları ;
30 MART 2014 tarihinde yapılan yerel seçimlerden sonra partimiz çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.Bir EKİM den itibarende birinci sıra milletvekili adayımız sayın Sezai BİLGİN yoğun bir şekilde planlı ve programlı ev toplantıları gerçekleştirmektedir.Partimiz şuanda bütün teşkilatlarıyla birlik ve beraberlik içinde şevk ve heyecan ile seçim heran yapılacakmış gibi hazır durumdadır. Birinci Vazifemiz Türk İstiklalinin Türk Cumhuriyetini İlelebet Muhafaza ve Müdaafa etmektir.
Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ ün dediği gibi;
‘’Daima Milletin Sevgi ve Güvenine Dayanarak Hep Birlikte ileri gideceğiz. Türkiye Cumhuriyeti Muaffak ve Muzaffer olacaktır’’.
Saygılarımda….

" Ya Yolsuzluk, Ya MHP " - Milliyetçi Hareket Partisi