AKP Aday Adayı Emin ÖZKAN’dan, MHP İl Teşkilatına Ziyaret

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Bartın Milletvekili Aday Adayı Emin ÖZKAN,seçim çalışmaları kapsamında MHP İL teşkilatına bir dizi ziyarette bulundu.

mock AKP Aday Adayı Emin ÖZKAN’dan, MHP İl Teşkilatına Ziyaret

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren MHP İl Başkanı Tuncay MADEN,yapmış oldukları çalışmalar hakkında bilgiler vererek Bartın için yapılacak her hayırlı işin yanında olduklarını belirtti.

Ziyarette, MHP İl Başkanı Tuncay MADEN’in yanı sıra MHP Kadın Kolları Başkanı Nuran AKMAZ’da hazır bulundu.

Bartın’a hizmet eden tüm siyasi partileri ziyaret ettiğini söyleyenAdalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Bartın Milletvekili Aday Adayı Emin ÖZKAN, “Memleketimize hizmet etmek anlamında partimden ada adayı oldum” dedi.

Görüşler farklı olsa da tüm siyasi gurupların hizmet noktasında buluştuğuna dikkat çeken ÖZKAN, İnşallah 7 Haziran seçimleri Bartın’ımız için ülkemiz için hayırlara vesile olur. Benim felsefem bireysel olarak siyaseti hizmet için yapmaktır. O yüzden bu yola çıktık.

Tüm siyasi partilerimiz onların teşkilatları sonuçta hizmet etmek için bu yola çıkıyorlar Şahsım adına seçim süreci boyunca Milliyetçi Hareket Partisine başarılar diliyorum.

Gidilen yol farklı olsa da görüşlerimiz farklı olsa da hepimiz hizmet noktasında buluşuyoruz. Allah Bartın’a en iyi kimler hizmet yapacaksa onlara nasip etsin. Şahsi fikirlerimle bürokratik deneyimlerimle Bartın’a katkı sağlayacağımı umuyorum.

Aday adalık sürecimiz devam ediyor. Genel merkezimiz bu süreci değerlendiriyor. 7 Nisan’da çıkacakkarar Bartın’ımız ve ülkemiz için hayırlara vesile olur” şeklinde konuştu.

“Ortak Noktamız Bartın”

MHP İl Başkanı Tuncay MADEN, ziyaret den dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek,

“ Ak Partide bildiğim kadarıyla 11 aday adayı var, ilk ziyaret eden siz oldunuz. Bu ziyaretinizden dolayı size çok teşekkür ederim. Size bu süreçte başarılar diliyorum. İnşallah aday olursunuz ve birlikte seçim sahalarında mücadele ederiz. Neticede memleket ve Bartın için uğraşıyoruz.

Düşünceler fikirler farklı olabilir ama hizmet noktasında ortak bir yanımız var. Milliyetçi Hareket Partisi olarak adaylarımızı belirledik. Seçimlerde milletvekillikleri çıkaracağımıza inanıyorum. Size de seçim süreci içinde çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi." Ya Yolsuzluk, Ya MHP " - Milliyetçi Hareket Partisi