Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bartın Milletvekili Adayı Sezai BİLGİN, köy gezilerini sürdürüyor.

BİLGİN; "İlk hedefim Bartın’da birlik ve beraberliği sağlamaktır. Ankara’daki gücümüzü kullanıp Ankara’nın tozunu dumanını attıracağız” dedi.

mock Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bartın Milletvekili Adayı Sezai BİLGİN, köy gezilerini sürdürüyor.

mock BİLGİN; "İlk hedefim Bartın’da birlik ve beraberliği sağlamaktır."

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bartın Milletvekili Adayı Sezai BİLGİN, köy gezilerini sürdürüyor. BİLGİN, ilk hedefim Bartın’da birlik ve beraberliği sağlamaktır. Ankara’daki gücümüzü kullanıp Ankara’nın tozunu dumanını attıracağız” dedi.

Son bir haftada, teşkilat üyeleri ile Kozcağız, Hatipler, Hıdırlar ile Kaşbaşı, Akpınar ve Büyükkızılkum’u gezen BİLGİN, toprağa bağlı çalışan yöre insanının önerileri ve devletin yol açtığı sorunların aşılmasına ilişkin geliştirdiği projeleri ile dikkat çekiyor. Köy kahveleri ve yaptığı ev ziyaretlerinde toplantılar düzenleyen BİLGİN, hem MHP’nin iktidar projelerini, hem de seçimlerin Türkiye’nin kaderine nasıl bir etki edeceğini anlattı.

Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği toplantılarda konuşan BİLGİN, MHP iktidarının her zaman köylünün ve çiftçinin yanında olduğunu söyleyerek, çiftçilerin sorunlarının çözümü noktasında çalıştıklarını kaydetti.

“Zafer, MHP'nin Olacak!”

Köy ve ev toplantılarında halkla kucaklaşan BİLGİN, bu tür buluşmaların devam edeceğini, tüm Bartın’ı karış karış gezerek Milliyetçi Hareket Partisi’nin Bartın tarihinde görülmemiş bir zaferi elde etmesi için çalışacağını söyledi.

BİLGİN, konuşmasını şöyle sürdürdü; “Yol, su ve kanalizasyonla ilgili çalışmalar şehir merkezinden Belediye, köylerde ise İl Genel Meclisi aracılığı ile hizmet vermektedir. Zaten sizler bu konularla ilgili 30 Mart’ da seçiminizi yaptınız.

Merkezlerde Belediye Başkanları’na, köylerde muhtarlarınıza yetki verdiniz. Dediniz ki “Biz sizlere güveniyoruz, sizler bizim beldemizin, köyümüzün yolunu yap. Buraların suyuyla, yoluyla, camisiyle ilgilen dediniz.

Sonra Aynur Yıldırım’ı seçtiniz. Siz dediniz ki; Ey Aynur Yıldırım. Ey diğer il genel meclis üyeleri, Ankara’dan ilimiz adına tahsis edilen paraları muhtarlarımızdan gelen talepler doğrultusunda il genel meclisi kanalıyla yerine getirin.

Milletvekili devletin yolladığı parayla yetinmeyip üstüne daha fazla ödenek getirmekle uğraşacak. Onun için işsiz gencimize iş umudu olmak istiyoruz. Bu işsiz gencin sıkıntısını yürekte hissetme meselesidir. Ailesine ekmek getiremeyenleri hissetme meselesi, emeklinin maaşının yarısından fazlasını bankada bıraktığını hissetme meselesidir.

Böyle düşünürseniz bunu hissedersiniz hizmet edersiniz. Dediğim gibi ilk hedefim Bartın’da birlik ve beraberliği sağlamaktır. Ankara’daki gücümüzü kullanıp Ankara’nın tozunu dumanını atmak. Elimizi değil gövdemizi taşın altına sokacağız.”" Ya Yolsuzluk, Ya MHP " - Milliyetçi Hareket Partisi