MHP BARTIN 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI SEZAİ BİLGİN'İN TIP BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)25. Dönem Bartın Milletvekili Aday Adayı Sezai BİLGİN, 14 Mart Tıp Bayramı Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

mock MHP BARTIN 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI SEZAİ BİLGİN'İN TIP BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

BİLGİN, mesajında şu ifadelere yer verdi; “sağlığın korunması ve koşulların geliştirilmesi bütün demokratik ve sosyal devletlerde olduğu gibi Türkiye için de öncelikli konulardan olduğunu ifade ederek, “Kaliteli bir sağlık sistemi, güçlü ve nitelikli bir toplumun en önemli şartıdır.

Sağlık hizmetlerine yönelik yatırımları arttırarak hizmet kalitesini yükseltmek, bütün vatandaşlarımızın eşit koşullarda hizmetlerden yararlanmalarını sağlamak, her zaman temel hedeflerimiz arasında yer almıştır.

Sağlık kuruluşlarımızın tüm tesislerinde fiziki şartlarında yapılacak düzenlemeler ve yeniliklerle daha modern bir yapıya kavuşmalarının yanı sıra, tüm vatandaşlarımızın en tabi hakkı olan sağlık hizmetinden insan onuruna yakışır bir şekilde en güzel şekilde faydalanabilmesi sağlanacaktır.

Ayrıca hekimlerimizin, hem ulusal hem de uluslararası düzeyde yaptıkları çalışmalar ve elde ettikleri başarılar, ülkemiz için bir kıvanç kaynağı olacaktır.

Tıp camiasının her neferinin, bu ülke insanına hizmet için yollarına devam edeceğine de olan inancımız tamdır. Toplum sağlığının korunması ve geliştirilmesi adına hizmet veren değerli hekimlerimizin ve tüm sağlık çalışanlarımızın bayramını kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.”

" Ya Yolsuzluk, Ya MHP " - Milliyetçi Hareket Partisi